SUKCESY

Nasze Sukcesy:
-
Zawody sportowe
1. Jesienna Nadmorska Liga lekkoatletyczna:
wyniki indywidualne:
Im.
- Marcin Grudka (skok w dal)
- Marta Hanke (skok w dal)
- Marta Hanke (60m)
- Przemysław Kubus (60m)
IIm.
- Przemysław Kubus (skok w dal)
- Jolanta Woś (rzut p. palantową)
IIIm.
- Patrycja Karyś (60m)
- Patrycja Karyś (600m)
- Maciej Michalski (60m)
- Maciej Michalski (skok w dal)
- Jolanta Woś (skok w dal)
Marta Hanke i Przemysław Kubus uznani zostali najlepszymi zawodnikami zawodów.
wyniki drużynowe:
Im. - w kategorii drużynowej dziewcząt.
Im. - w kategorii drużynowej chłopców.
2. Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych:
Im. - dziewczęta w składzie:
Patrycja Karyś, Natalia Tkaczyk, Angelika Zawadzka, Kinga Kwiecień, Nela Lewandowska, Maja Miłecka, Małgorzata Kozłowska, Marta Hanke, Izabella Czajka, Magdalena Pegza.
IIIm. - chłopcy w składzie:
Marcin Grudka, Benjamin Liguz, Przemysław Kubus, Tomasz Molenda, Krzysztof Kowitz, Dominik Markowski, Maciej Michalski, Kamil Kozłowski, Arkadiusz Miller Przemysław Chomacki.
3. Turniej Piłkarski z okazji Powiatowych DOŻYNEK 2007:
Im. - zespół w składzie:
Krzysztof Kowitz, Kamil Kozłowski, Dariusz Luty, Tomasz Molenda, Przemysław Kubus, Marcin Grudka, Michał Werner, Benjamin Liguz.
4. Mistrzostwa Gminy Stegna w indywidualnych biegach przełajowych w kat. poszczególnych klas:
Im. :
˘ Julia Molenda - IIa
˘ Magdalena Pegza - IVb
˘ Patrycja Karyś - Vb
˘ Marcin Grudka - VIa
II m. :
˘ Marcin Kruglicki - I
˘ Dominika Szweda - IIIa
˘ Łukasz Woś - IIIa
˘ Dominik Markowski - IVa
˘ Nela Lewandowska - IVa
III m. :
˘ Natalia Pawłowska - IIIb
˘ Izabella Czajka - IVa
˘ Benjamin Liguz - VIb
5. Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej:
Im. - zespół w składzie:
Krzysztof Kowitz, Tomasz Molenda, Przemysław Kubus, Marcin Grudka, Michał Werner, Benjamin Liguz, Radosław Jakubowski.
6. Nadmorska Liga w biegach przełajowych:
wyniki indywidualne:
Im. - Patrycja Karyś
IIm. - Marcin Grudka
IIIm. - Magdalena Pegza
wyniki drużynowe:
Im. - w łącznej punktacji dziewcząt i chłopców.
7. Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego:
dziewczęta:
IIm. w mistrzostwach gminy i IIIm. w mistrzostwach powiatu:
- Monika Ostrowska
- Magdalena Pegza
- Natalia Tkaczyk
chłopcy:
IIm. w mistrzostwach gminy i powiatu:
- Mateusz Pawłowski
- Andrzej Osiński
- Michał Werner
8. Indywidualne Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym:
Im. - Mateusz Pawłowski
IIIm. - Andrzej Osiński
IVm. - Natalia Tkaczyk
9. Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych:
dziewczęta:
Im. - Patrycja Karyś
IIIm. - Magdalena Pegza
chłopcy:
Im. - Marcin Grudka
Vm. - Przemysław Kubus
10. Turniej Piłkarski "Piłkarskie piątki":
Im. w Mistrzostwach Gminy i IIm. w Mistrzostwach Powiatu -
zespół w składzie:
Marcin Grudka, Radosław Jakubowski, Kamil Kozłowski, Krzysztof Kowitz, Przemysław Kubus, Dariusz Luty, Tomasz Molenda, Andrzej Osiński, Łukasz Woś, Michał Werner.
11. Turniej Piłkarski "Coca-Cola Cup 2008":
Im. w pierwszym etapie eliminacji i II m. - w drugim etapie
zespół w składzie:
Marcin Grudka, Radosław Jakubowski, Kamil Kozłowski, Krzysztof Kowitz, Przemysław Kubus, Dariusz Luty, Tomasz Molenda, Andrzej Osiński, Michał Werner, Tomasz Zygnerski.
12. V Ogólnopolski Unijny Bieg Uliczny w Kwidzynie:
dziewczęta:
IIIm. - Magdalena Pegza - w kat. dz. klas IV
IIIm. - Patrycja Karyś - w kat. dz. klas V
chłopcy:
IVm. - Marcin Grudka - w kat. ch. klas VI
13. Gminny Turniej Piłkarski "Pomorskie Eurogole" (rocznik 1997 i młodsi):
IIm. - zespół w składzie: Michał Werner, Dominik Markowski, Dawid Cendal, Przemysław Chomacki, Kamil Kubicki, Mateusz Pawłowski, Mateusz Pietrzak, Łukasz Woś, Michał Michalak, Adrian Kreska
14. Mistrzostwa Gminy i Powiatu w 4-boju la:
Im. - dziewczęta w składzie: Patrycja Karyś, Natalia Tkaczyk, Maja Miłecka, Małgorzata Kozłowska, Marta Hanke, Magdalena Pegza, Jolanta Woś.
Im. - chłopcy w składzie: Marcin Grudka, Przemysław Kubus, Maciej Michalski, Tomasz Molenda, Krzysztof Kowitz, Kamil Kozłowski, Arkadiusz Miller, Dominik Markowski
15. Turniej Piłkarski "MINI EURO":
IIIm. - zespół w składzie:
Michał Grzanka, Radosław Jakubowski, Przemysław Kubus, Dariusz Luty, Benjamin Liguz, Maciej Michalski, Tomasz Molenda, Mateusz Pietrzak, Kamil Suszewski, Michał Werner.
16. Powiatowa Spartakiada kl. I-III:
wyniki indywidualne:
Im. - Julia Molenda
IIm. - Mateusz Grzębski
wyniki sztafet:
dz. - IIIm. - Dominika Szweda, Julia Molenda, Aleksandra Wanta
ch. - IIm. - Jakub Odoom, Krzysztof Molenda, Mateusz Suma

Konkursy przedmiotowe
1. Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego - MULTITEST:
laureat - Małgorzata Kozłowska.
wyróżnienie - Krzysztof Kowitz.
2. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego - MULTITEST:
wyróżnienie - Tomasz Cebula.
3. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - MULTITEST:
laureat - Benjamin Liguz, Tymoteusz Małys, Dominik Markowski, Bogdan Zarzycki, Zuzanna Pusiewicz, Bartosz Ciechanowski.
wyróżnienie - Monika Ostrowska, Paulina Sosińska, Michał Werner, Mateusz Pawłowski.
4. Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny "Matematyka z przyrodą"
laureat - Benjamin Liguz
5. Gminny Konkurs Czytelniczy kl. II i III "Kochamy książki":
IIm. - Kaja Adamowska, Natalia Cyrzan, Krzysztof Molenda
6. Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny o tematyce ekologicznej kl. III:
IIIm. - Natalia Pawłowska
7. Powiatowy Konkurs Matematyczny "Umiejętny Matematyk":
Im. - Bartosz Ciechanowski - kl. V
IIm. - Benjamin Liguz - kl. VI
IIIm. - Tymoteusz Małys - kl. IV
8. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR"
wynik bardzo dobry: Marta Hrycyna, Benjamin Liguz, Krzysztof Molenda wyróżnienie: Bartosz Ciechanowski, Małgorzata Kozłowska, Dominik Markowski, Zuzanna Pusiewicz, Bogdan Zarzycki
9. Powiatowy Konkurs Matematyczny kl. III:
Im. - Natalia Pawłowska
10. Powiatowy Konkurs Ortograficzny kl. III:
IIIm. - Natalia Pawłowska
11. Gminny Konkurs Matematyczny kl. III:
IIIm. - Kamil Klejna
         - Weronika Pusiewicz
12. Gminny Konkurs Recytatorski:
Im. - Mateusz Ambros - kl. I
       - Natalia Cyrzan - kl. II
       - Justyna Cyrzan - kl. III
IIm. - Karolina Wasiluk - kl. 0
IIIm. - Wiktoria Kowitz - kl. 0
13. Wojewódzki Konkurs kl. III z matematyki "Gdańskie Lwy":
finalista i najlepszy wynik w Gminie Stegna - Natalia Pawłowska
14. Wojewódzki Konkurs kl. V z języka polskiego "Gdańskie Lwy":
laureat i najlepszy wynik w Gminie Stegna - Patrycja Sielska
15. Powiatowy Konkurs Matematyczny kl. I-III "Mistrz rachunku":
Im. - Natalia Pawłowska
16. Powiatowy Konkurs Matematyczny kl. IV-VI "Mistrz rachunku":
Im. - Krzysztof Kowitz
IIm. - Patrycja Sielska
17. Finał Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego klas piątych "Matematyka i przyroda":
IVm. - Tomasz Cebula, Bartosz Ciechanowski, Małgorzata Kozłowska

Konkursy artystyczne
1. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej "Schola Cantorum" w Kaliszu:
wyróżnienie za najlepszy debiut - zespół w składzie:
Adrianna Cyrzan, Monika Ostrowska, Magdalena Pegza, Patrycja Sielska, Roksana Szweda